Úvod » O nás » Kto sme?

Kto sme?

 

Sme tím mladých ľudí s niekoľkoročnými skúsenosťami v internetovom biznise. Na trhu sme už od roku 1998, čo nám dáva nálepku jedneho z prvých „lídrov“ v tejto oblasti. Štrnásť rokov pre Vás je najlepšiou vizitkou našej práce.

Našim primárnym zameraním je registrácia domén a poskytovanie hostingu. Môžeme sa pochváliť tým, že pod našou hlavičkou registrujeme viac ako 9000 domén z celého Slovenska i zahraničia. V ponuke máme desiatky domén skutočne z celého sveta.

Novými skúsenosťami a neustálym vzdelávaním rastieme a preto Vám náš tím dokáže zabezpečiť aj precíznosť grafika, presnosť a funkčnú prácu nášho programátora a mnoho ďalšieho. Radi pre Vás pripravíme reprezentačný webový projekt priamo na klúč. 

Ste už online a potrebujete, aby o vás všetci vedeli? Máme pre Vás v ponuke množstvo možností, ako si nájsť miesto v sociálnych sieťach, byť aktívni, uchádzať sa o prvé priečky vo vyhľadávačoch.

Môžeme dať tiež identitu vášmu webu - vytvoriť logo alebo úspešný banner.

Ozvite sa nám a spoločne pripravíme úspešný projekt. Na našej infolinke sme pripravení pomôcť vám vyriešiť váš problém, alebo poradiť.

Staňte sa aj vy spokojným klientom NIC.sk.

 

 

 

CHCETE O NÁS VEDIEŤ VIAC? » Aké sú naše hodnoty? » Čo sme už urobili? » Čím žijeme?

Over doménu

Prevod zaregistrovanej domény
Ako vybrať dobrú doménu?

Kontakt

info@nic.sk
02/45 94 52 52
0908/11 22 11

Novinky

Nová moderná infraštruktúra a kontrola preplnenia emailov. Viac info na: www.nic.sk/sk/page/pomoc/
16.07.2020