Služby nic.sk bežia od roku 2018 na najmodernejších serveroch

Služby nic.sk bežia od roku 2018 na najmodernejších serveroch

V prvom polroku 2018 prebiehala najrozsiahlejšia zmena technológií na ktorých sú prevádzkované služby webstránok, emailových schránok a serverov našich zákazníkov. Všetky služby boli presunuté na najmodernejšie servery a dátové úložiská od firmy Dell, ktoré sme zároveň umiestnili do jedného z najmodernejších dátových centier v Bratislave.

Zmenou technológií sme zároveň mohli prejsť na plne automatizovaný systém registrácie domén a aktivácie služieb, ktoré sú aktívne ihneď po prijatí úhrady služieb. Zároveň zákazníci získali pohodlný nástroj na evidenciu a správu služieb, ktoré sú u nás prevádzkované.

Vďaka týmto zmenám môžeme rýchlejšie napredovať vo vývoji produktov, ktoré sa v čase menia. Preto inštalácia redakčných systémov na našom webhostingu je na jeden klik, zákazníci tak môžu mať vytvorenú profesionálnu webstránku s najmodernejšími šablónami v priebehu pár minút.

Želáme Vám príjemné používanie našich služieb, aby Vám najlepšie slúžili a Vy ste sa mohli venovať dôležitejším veciam. Na tie technologické veci od nás sa môžete plne spoľahnúť.