Slovensky
Kontrol Panel : Správa domén
Objednávka : Nové domény
Webmail : Email cez web
WebPartner : Sprostredkovatelia

Úvod » Propagácia » Facebook

Facebook

 

Hovorí sa, že kto nie je na Facebooku, neexistuje. Či je to pravda, alebo nie je, necháme na iných. Treba však povedať, že ide o sociálnu sieť, ktorá môže pri správnom postupe veľmi pomôcť firmám, aby získali zákazníkov. Facebook je jedinečný vďaka týmto veciam:

♦ Nízke náklady na reklamu: Facebook je zadarmo a ak vytvoríte zaujímavú FanPage (Facebooková stránka), nemusíte mať žiadne náklady na reklamu. Ľudia si sami zdieľajú tieto stránky a vy máte čoraz viac fanúšikov vašej FanPage. Bez jediného centu.

♦ Priama komunikácia so zákazníkmi: Hneď viete, na čom ste. Vaši fanúšikovia môžu hneď reagovať, pridávať reakcie, alebo vyjadrovať, čo sa im páči prostredníctvom tlačidla LIKE. Pre zákazníkov vám vytvoríme ankety alebo fotogalérie.

Zverte do našich rúk výrobu alebo správu FanPage. Máme skúsenosti, vieme, ako zaujať fanúšikov a v akom čase s nimi komunikovať.

 

 

♦ FanPage ŠTART

(20 EUR/ks)

Jednorazové vytvorenie FanPage na základe vašich podkladov. Vyplnenie informácii o vašej firme, optimalizácia, vytvorenie fotogalérie, vytvorenie vlastnej privítacej stránky, ktorá je individualizovaná.

♦ FanPage MINI

(15 EUR/mesiac)

Udržiavanie vašej FanPage. Zviditeľňovanie vaše stránky, získavanie fanúšikov. Aktivita na stránke: 3 x týždenne (cca 12 x mesačne).

♦ FanPage ZÁKLAD 

(25 EUR/mesiac)

Udržiavanie vašej FanPage. Zviditeľňovanie vaše stránky, získavanie fanúšikov. Aktivita na stránke: 5 x týždenne (cca 20 x mesačne).

♦ FanPage MAXI 

(35 EUR/mesiac)

Udržiavanie vašej FanPage. Zviditeľňovanie vaše stránky, získavanie fanúšikov. Aktivita na stránke: 7 x týždenne, každý deň. (cca 30-31x mesačne).

♦ FB súťaž

(30 EUR/ ks)

Máte nejaké zaujímavé produkty, ktoré chcete a viete dať do súťaže a vďaka nej získať ďalších zákazníkov? Vymyslíme pre vás zaujímavú súťaž, a získame pre vás ďalších zákazníkov.

 

Neváhajte nás kontaktovať!

Over dom?nu

Prevod zaregistrovanej domény
Ako vybrať dobrú doménu?

Kontakt

info@nic.sk
02/58101064

Novinky

Mailserver mail9 bol vymenený. Emaily sú od poludnia 10.3.2019 plne funkčné.
10.03.2019