OZNAM: Ak ste zaznamenali problem so stahovanim / odosielanim emailov, prosim prekontrolujte si nastavenia: pop3: pop3.nic.sk, imap: imap.nic.sk, smtp: smtp.nic.sk, ak s tymito nastaveniami nefunguju Vase sluzby prosim kontaktujte nas telefonicky na 02/58101064, ak sa neviete dovolat, obsluhujeme inych zakaznikov, na linke pracuju viaceri operatori, prosime o trpezlivost.

Úvod » Domény » SSL certifikáty

SSL certifikáty

 Čo je to SSL certifikát? 

SSL skrýva názov Secure socket layer. Ide o protokol, resp. vrstvu vloženú medzi vrstvu transparentnú a aplikačnú, ktorá poskytuje zabezpečenie komunikácie šifrovaním a autentizáciou komunikujúcich strán.

Je to šifrovací klúč, ktorým sú chránené datá proti zneužitiu tretími osobami. Počas komunikácie nemôže dôjsť k neoprávnenému zachyteniu alebo prenášaniu chúlostivých údajov (prihlasovacie mená a heslá, čísla platobných kariet, rodné čísla a iné)

POSKYTUJEME Vám SSL certifikát pre vaše webstránky v hodnote od 29,- EUR (bez DPH)

Rapid SSL stoji 29,-Eur (+DPH) na rok + 15,-Eur (+DPH) inštalácia.
Štandard SSL stoji 55,-Eur (+DPH) na rok + 15,-Eur (+DPH) inštalácia
Wildcard SSL stoji 105,-Eur (+DPH) na rok + 30,-Eur (+DPH) inštalácia za každé dve subdomény.

SSL je možné objednať na 1-3 roky.

POZN. 

Váš webový projekt musí byť umiestnený na virtuálnom alebo dedikovanom serveri. Ak nie je a máte iba na štandardý hosting, tak je potrebné dokúpiť si vlastnú verejnú IP adresu za 3,32 EUR + DPH /  mesiac.

Pri inštalácii SSL na extrený server, ktorý nie je pod našou správou, môže byť poplatok za inštaláciu 45,- až 150,- Eur + DPH. Podľa druhu SSL a času potrebného na nastavenie.

Ceny sú bez DPH.

Over doménu

Prevod zaregistrovanej domény
Ako vybrať dobrú doménu?

Kontakt

info@nic.sk
02/45 94 52 52
0908/11 22 11

Novinky

Od 14.12.2017 bude správa emailov cez rozhranie na novy.nic.sk
13.12.2017